سقف استیند گلس کاذب

 

سقف‌های کاذب همیشه در ساختمان به عنوان فضایی دیده می‌شود که قابلیت زیباسازی و تزئین را داراست. استفاده از شیشه استیند گلس برای سقف‌های کاذب می‌تواند پیشنهاد مناسبی باشد؛ چرا که با امکان عبور نور از آنها علاوه بر ایجاد یک منبع نور غیرمتمرکز، زیبایی خاصی به فضا می‌بخشد. همچنین هر نوع طرح و ابعادی می‌تواند در ساخت این شیشه‌ها وجود داشته باشد و به سادگی در محل نصب گردد. گروه آرچی تاج با بهره گیری از تیم طراحی، تولید و نصب خود می تواند اجرای این سقف‌های کاذب را از ابتدا تا انتها به بهترین نحو به انجام رساند.

 
 

شیشه های رنگی خیره کننده و زیبا روی سقف داخلی ساختمان ها می تواند دیدنی ترین بخش آن باشد. امروزه در کل اروپا، سقف های بسیار زیبای شیشه ای از جنس استیند گلس از محبوبیت زیادی برخوردار است و همیشه با درخشش فوق العاده و ظرافت خود، انسان را تحت تاثیر قرار می دهند.شرکت آرچی تاج فرصت داشتن سقف زیبا از نوع جدیدترین و زیباترین متد استیند گلس را برای شما فراهم ساخته است.

پروژه های سقف شیشه ای آرچی تاج در تهران

طراحی و ساخت سقف کاذب شیشه ای از جنس استیند گلس یکی از جذاب ترین المان های معماری داخلی ساختمان های مسکونی و تجاری محسوب می شود. آرچی تاج، برترین مجری و سازنده سقف های شیشه ای استیند گلس در سراسر در ایران و کشورهای همسایه نظیر: عراق و امارات بشمار می رود. از جمله نمونه کارهای انجام شده توسط این گروه مهندسی در استان تهران در زیر قابل مشاهده است که می توان به: پروژه سقف شیشه ای پاساژ طلا بازار تهران، پروژه سقف کاذب مدرن ولنجک و بسیاری دیگر اشاره نمود.

 • سقف کاذب استیندگلس واحد اداری
  در پروژه سقف شیشه ای استیندگلس کاذب که در یک واحد اداری اجرا شده است سقف های تفکیک شده با قاب های چوبی نصب شده اند. در این پروژه با سبک مدرن و هندسی و رنگ‌های ملایم محدود نور ملایمی در فضای داخلی ایجاد شده است. همچنین در سقف های کاذب شیشه ای با استفاده از شیشه های مات در زمینه توانسته ایم تاسیسات و یا شرایط نامناسب در سقف را به زیبا ترین شکل پوشش دهیم.
 • سقف شیشه ای راهروی آپارتمان
  سقف شیشه ای در راهروی آپارتمان مسکونی با نورپردازی این سقف کاذب نوردهی در فضای داخلی به شکل بسیار زیبا و مناسبی انجام می شود طرح های شیشه های استیندگلس با توجه به سلیقه کارفرما و سبک معماری داخلی ساختمان طراحی و اجرا می شوند.
 • سقف شیشه ای در جمشیدیه تهران
  سقف شیشه ای در فضای کاذب ساختمان ویلایی در منطقه جمشیدیه تهران ، طرحی کلاسیک و خاص که توانسته فضای داخلی این پروژه را بسیار جذاب و چشم نواز نماید این سقف کاذب شیشه ای بر روی راه پله دوبلکس این ساختمان قرار گرفته و با نور پردازی از پشت آن توانسته نور مورد نیاز فضای راه پله راتامین نماید
 • پروژه سقف شیشه ای پاساژ حکیم هاشمی بازار تهران
  بازار تهران یکی از مهم‌ترین مکان های شهر تهران است که ارزش مادی و معنوی بسیار بالایی دارد. پروژه سقف شیشه ای پاساژ طلا در یکی از این پاساژهای مهم این منطقه پاساژ حکیم هاشمی در راسته بازار طلاست که مرکز بنکداران طلای ایران می باشد. این ساختمان قدیمی و به نوعی از میراث معماری ایران که در گذشته بسیار دور حمام بوده است. با تغییراتی تبدیل به پاساژ شده و در سقف خود نورگیر بسیار قدیمی داشت که به درخواست مالکین این پاساژ توسط مجموعه آرچی تاج نورگیر قدیمی آن برداشته شد و نورگیر جدید استیندگلس بر روی آن […]

پروژه سقف کاذب مدرن ولنجک

پروژه سقف کاذب مدرن ولنجک در سال 97 توسط گروه تخصصی آرچی تاج طراحی و اجرا شد. این پروژه یک وید 4.5 * 4.5 متر را پوشش می دهد که به عمق 20 سانتی متر در سقف ایجاد شده است. به منظور ساخت یک سقف کاذب استین گلس ابتدا نور مخفی در درون این فضای خالی اجرا شد و سپس یک شاسی فلزی به منظور نگه داشتن شیشه های استین گلس برای این وید طراحی و اجرا شد. فرمی که برای این سقف کاذب در نظر گرفته شده است، نمایانگر یک گل مدرن می باشد که طراح آرچی تاج همین گل را محل نشیمن شیشه های استین گلس در نظر گرفته و برای آن شیشه های استین گلس طراحی کرده است. شیشه های به کار رفته در این سقف کاذب استین گلس دارای تنالیته زرد و کمی رنگ فیروزه ای می باشد و شیشه های مورد استفاده در زمینه از نوع شیشه های مات هستند که دید ناظر به قسمت پشت این سازه را محدود کند. این سقف کاذب در لابی یک برج مسکونی واقع در محله ولنجک اجرا شده است.

پروژه سقف کاذب مدرن ولنجک

پروژه سقف شیشه ای منطقه عظیمیه کرج

فضای نشیمن این پنت هاووس در منطقه عظیمیه کرج با طراحی لوکس و خاص نیاز به شیشه ای با طرح ریز نقش و رنگی داشت تا نوری گرم و دلنشین را در فضای داخلی توسط استیند گلس در سقف کاذب ایجاد نماید. شیشه دست ساز و رنگی که مانند فرش به یکدیگر بافته می شود و به صورت یکپارچه در می آید و با عبور نور چه به صورت طبیعی و چه همراه با نورپردازی می توان نقشی از رنگ را در سطح زیرین و یا دیواره ها مشاهده نمود.

بخشی از این استیند گلس در سقف کاذب در زیر نورگیر ساختمان قرارداشت که از نور طبیعی بهره مند است و بخش دیگر در زیر سقف کاذب قرار گرفته که با نورپردازی در کناره شیشه نور فضای داخلی را تامین می کند. ابعاد قطعات شیشه رنگی این استین گلس دست ساز بسیار کوچک بوده و همین موضوع کار را بسیار ظریف و جذاب کرده است.

پروژه سقف شیشه ای عظیمیه کرج

طراحی و ساخت سقف استیندگلس در مازندران

پروژه سقف شیشه ای استخر دانشگاه شمال

این پروژه سقف شیشه ای یک استخر عمومی در دانشگاه شمال آمل می باشد . سازه اصلی این سقف بسیار بزرگ که بایستی به صورت یکپارچه شیشه ای و در قسمت هایی استین گلس باشد به صورت سازه فضایی اجرا شده و شیشه های سکوریت لمینیت بر روی آن نصب شده است . این شیشه ها نور طبیعی را به داخل فضا هدایت می نماید و فضای داخلی استخر را بسیار جذاب و بینظیر می نماید تا حس خوبی برای ورزشکاران و افراد ایجاد نماید .

از آنجاییکه این مجموعه ورزشی به همراه هتل المپیک در یک زمین چندهکتاری قرار گرفته است و بازدید کنندگان و میهمانان آن افراد خاصی می باشند , در نظر گرفته شده است تا این سقف با بخش هایی از شیشه استین گلس تزیین یابد . طرح پیشنهادی برای این فضا استفاده از قطعات بزرگ شیشه رنگی است که فرمهای انتزاعی در آن حرکت می کند . طراح در این طراحی به دنبال ایجاد نورهای رنگی و تلالوهای خاص آن می باشد .

تماس با کارشناس