پارتیشن استیند گلس

استیند گلس یک تکنیک تزیین شیشه می باشد که می توان در ساخت المان های دکوراتیو در دکوراسیون داخلی استفاده کرد. پارتیشن ها یک وسیله ی جدا کننده برای بخش های داخلی خانه می باشند که می توانند علاوه بر کارایی و عملکردی که دارند که نوعی المان دکوراتیو نیز باشند. با تکنیک استیند گلس می توان این جدا کننده ها را به المان دکوراتیو تبدیل کرد. سازه ی این پارتیشن ها از جنس فلز می باشند که شیشه نمای آن را تشکیل می دهد. شیشه ی مورد استفاده در آن با استیند گلس تزیین شده است. پارتیشن های استین گلس را می توان در محیط اداری و منزل استفاده کرد.

انواع پارتیشن های استیند گلس :

 پارتیشن های استین گلس بر اساس روش نصب به دو دسته ی کلی تقسیم می شوند :

پارتیشن استین گلاس ثابت:

جهت ایجاد فضایی خصوصی مورد استفاده قرار می گیرند و قابلیت جا به جایی ندارند.

پارتیشن استیند گلس متحرک :

امکان جا به جایی دارند و برای جداسازی موقت از این مورد استفاده می شوند.

پارتیشن ها از متریال های مختلف چوب، فلز و غیره ساخته می شوند اما متریال اصلی در ساخت پارتیشن استیند گلس فلز و شیشه می باشد. سازه ی اصلی آن فلز می باشد که شیشه استین گلس روی آن قرار می گیرد. پارتیشن های استیند گلس به دلیل استفاده از شیشه های رنگی می تواندد حریم خصوصی بخشی که جدا شده است را حفظ کند و در عین حال مانع عبور نور نمی شود بلکه نور های رنگی را در فضای جدا شده پخش می کند که فضای آرامش بخش و دلنشینی را ایجاد می کند.

پارتیشن های استین گلاس به دلیل استفاده از شیشه های طرح دار یا رنگی باعث حفظ حریم خصوصی می شود.

از پارتیشن های استیند گلس می توان در پاسیو، حیاط و حتی باغ های خانگی استفاده کرد. فقط برای استفاده در فضاهای بیرونی باید شیشه های استین گلس با اتصال فیزیکی در سازه متصل باشند تا از استحکام بیشتری برخوردار باشند.

مزیت پارتیشن های استین گلس

این نوع از پارتیشن ها نسبت به انواع دیگر آن از مزایای بیشتری برخوردار است.

  • خاصیت جدا کنندگی
  • حفظ حریم شخصی
  • عبور نور و انتشار نور در فضا
  • نوعی المان دکوراتیو زیبا
  • ایجاد نمای مدرن و زیبا

پارتیشن های استین گلس در رنگ ها و طرح های مختلف موجود می باشند و می توان آن ها را متناسب با هر سبکی در دکوراسیون داخلی طراحی و اجرا کرد.

تماس با کارشناس